Hotel Luna nabízí všem milovníkům vody mimořádné vyžití. Je to jeden z mnoha důvodů, proč se k nám naši hosté rádi vracejí. Milým překvapením i pro pravidelné hosty našeho hotelu jsou krásné prostory wellness centra s mnoha novými možnostmi k dispozici pro jejich využití.

  • Krytý bazén

    Nově zrekonstruovaný bazén Vás zláká svou blankytně modrou barvou. Přímo z bazénu je krásný výhled na venkovní rybník, což zejména v zimě při zamrzlém rybníku pokrytém sněhem nabízí mimořádný zážitek. Rozměry bazénu jsou zcela dostatečné – 10×5 metrů. Koupání si tak skvěle užijete, i když do bazénu vyrazíte s kolegy či přáteli. Plavání Vám navíc zpříjemní protiproud, který umožní i potrénovat Vaši fyzičku.

  • Whirlpool (vířivka)

    Dáváte-li přednost relaxu, pak zřejmě neodoláte bublinkám vzduchu dráždícím Vaše smysly ve whirlpoolu s příjemně vyhřátou vodou.

V slunných letních dnech lze navíc jen těžko odolat možnosti zaplavat si v rybníku a slunění se na trávě na jeho břehu. Zde si můžete zároveň užít i různé vodní radovánky. To se nabízí samozřejmě každému, kdo jde třeba jen kolem.

Nezávazně poptat akci >>>    Rezervovat ubytování >>>