Vodní radovánky

Rybník, na jehož břehu se nachází hotel Luna nabízí mimořádné možnosti pro užívání si vodních radovánek. Kromě rybaření, plavání, které si můžete užít i v našem krytém bazénu s protiproudem, Vám můžeme nabídnout následující mimořádné možnosti. Ty nabízíme s ohledem na velkou plochu rybníku, díky které se jednotlivé aktivity vůbec nijak neruší a všichni hosté mohou být plně spokojeni.

 • Aqua zorbing – vodní koule

  Nechce se Vám po vodě skákat? Můžete chodit, utíkat či se kutálet. Ve speciální kouli plné vzduchu si užijete mimořádné zážitky. A protože jste chráněni před vodou, tak si můžete užívat i za horšího počasí. Díky trvalému přivázání ke břehu je to navíc i zcela bezpečné.
  Podívejte se na ukázky níže a přijeďte to vyzkoušet!

 • Lodičky

  Nabízíme zapůjčení lodiček, které nabízí příjemné a odpočinkové svezení. Je to léty prověřená zábava pro každého. A pro Vaši plnou bezpečnost Vám můžeme zapůjčit i plovací vesty.

 • Aquaskipper – vodní skákadlo

  Že neumíte chodit po vodě? S námi můžete dokonce skákat! Aquaskipper (vodní skákadlo), známý též jako Water Bird (vodní pták) nabízí skvělou zábavu pro letní dny. Můžete na něm zažít spoustu legrace při rychlosti až 30 km/hod. Na našich dvou skákadlech si můžete užívat a měřit si kondičku i se svými přáteli.
  Podívejte se na ukázky níže a přijeďte to vyzkoušet!