Vzhledem ke své poloze uprostřed neporušené přírody je hotel Luna skvěle vhodný i pro rekreační, relaxační popř. ozdravné pobyty.

Součástí komplexu jsou dva multifunkční kurty s umělým povrchem pro tenis, nohejbal či volejbal. Díky kvalitnímu osvícení je možné hrát i večer.

Volný čas lze trávit v okolí hotelu formou procházek, či projížděk na zapůjčeném kole nádhernou krajinou popř. vodními radovánkami (plavání, aquazorbing, vodní skákadlo či na zapůjčených lodičkách) na přilehlém rybníku.

Nezávazně poptat akci >>>Rezervovat ubytování >>>

Dalšími službami, které zpříjemňují pobyt, jsou půjčovna horských kol, loďek a dalších sportovních potřeb např. pro stolní tenis. Hotel má i vlastní tělocvičnu a posilovnu. Pro aktivní odpočinek je často využíváno i naše wellness centrum s krytým bazénem.

Velice oblíbený je náš hotel mezi rybáři, protože rybník Homole slibuje při rybaření mnoho zajímavých úlovků.

Prohlédněte si prosím našeho průvodce, ve kterém je podrobně popsáno okolí hotelu včetně popisu nejznámějších památek, galerií, muzeí a informačních center, spojených s turistikou a sportovním vyžitím. Mezi často navštěvovaná a atraktivní místa v okolí patří například hrad Lipnice nad Sázavou nebo vyhlášené sklářské město Světlá nad Sázavou.Nezávazně poptat akci >>>Rezervovat ubytování >>>