Nabízíme ubytování v 67 pokojích o 179 lůžkách vč. přistýlek. Jedná se převážně o dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a balkonem, které umožňují variabilní uspořádání postelí tzv. twin či double (tzn. oddělené postele či jako manželské postele), dále o dvoulůžkové VIP pokoje, oblíbené třílůžkové a čtyřlůžkové apartmány, rodinné čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje a jednolůžkový pokoj, všechny vybavené vlastní koupelnou. Útulné a kvalitně vybavené pokoje poskytují ubytovaným klientům příjemné pohodlí a krásný výhled na rybník či les, který si na většině pokojů můžete vychutnat i z vlastního balkonu.

Hotel LUNA je největším hotelem v širokém okolí Ledče nad Sázavou na pomezí Středních Čech a Vysočiny. V hotelu nabízíme ubytování pro více než 170 osob (další hosty můžeme ubytovat ve spolupracujícím hotelu či v retro chatkách, které jsou od hotelu vzdálené jen cca 100 m):

 

31x dvoulůžkové pokoje  
27x dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky  
2x dvoulůžkové pokoje (větší pokoje se sedací soupravou s možností využít jako dvojpřistýlku)
2x čtyřlůžkové apartmány (dva dvoulůžkové pokoje se společným sociálním zařízením)
3x rodinné čtyřlůžkové pokoje  
2x rodinné pětilůžkové pokoje  
Rezervovat ubytování >>>
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC. Některé vícelůžkové pokoje mají dokonce dvě toalety pro Vaše větší pohodlí.

Restaurace, recepce, pokoje i konferenční prostory jsou pokryty rychlým bezdrátovým internetem přes WiFi (v pokojích i konferenčních prostorech je možné i pevné připojení přes kabel), k dispozici je i internetový koutek. Parkování na hotelovém parkovišti je k dispozici zdarma, a to samozřejmě i pro ubytované v čtyřlůžkových chatičkách. Po seznámení se s naším ceníkem si raději hned ubytování zarezervujte, aby Vám preferovaný termín neobsadil někdo rychlejší.