Svatba v hotelu Luna na Vysočině

Chcete-li uspořádat větší oslavu či svatbu pro hosty z různých částí České republiky, hotel LUNA na Vysočině je pro Vás ideálním místem. Díky své poloze na břehu rybníka v krásné přírodě Vysočiny a přitom v těsné blízkosti geografického středu ČR a dopravní dostupnosti přes nedalekou dálnici D1 je hotel Luna místem, kam se snadno a rádi dopraví všichni Vaši hosté.

Skvělá dostupnost je samozřejmě jen jedním z mnoha předpokladů pro zdárný průběh Vaší svatby či oslavy. My splňujeme i všechny další podmínky – výborná kuchyně, dobré nápoje, kvalitní ubytování a vybavení i příjemný personál.
V hotelu LUNA můžete prožít svůj nejvýznamnější den přesně podle svých představ. Příjemné a romantické prostředí v těsné blízkosti rybníka nabízí mnoho možností pro uspořádání oslavy třeba i pro 100 osob. Obdobně pro Vás můžeme zajistit i uspořádání stříbrných a zlatých svateb, oslav narozenin, setkání spolužáků po letech a podobné společenské akce.
Samozřejmostí je příprava nádherně nazdobené tabule pro Váš slavnostní oběd. Později můžeme dle Vašeho přání přichystat rautové pohoštění nebo průběh oživit oblíbeným grilováním. Díky rozlehlým prostorám se můžeme plně přizpůsobit Vašim plánům pro zábavný program. Diskotéku lze například uspořádat tak, aby starší účastníky svatby nerušila.

Po dohodě s místní matrikou může Váš obřad proběhnout i přímo u hotelu – romantické okolí hotelu učiní ten slavný okamžik nezapomenutelným. Všichni svatebčané zároveň určitě uvítají, když po obřadu nebudou muset přejíždět na jiné místo.

Samozřejmě jsme připraveni i na mokrou variantu, protože počasí je to jediné, co pro nerušený průběh Vaší svatby vždy na 100 % zajistit nedokážeme.

Pro novomanžele, kteří se u nás rozhodnou uspořádat oslavu s přenocováním svatebních hostů, máme speciální dárek – jejich novomanželské apartmá je na svatební noc zdarma.

Nezávazně poptat svatbu na Vysočině>>>

Nádhernou a profesionální oslavu lze uspořádat i cenově přijatelným způsobem. Můžeme spolu s Vámi navrhnout řešení odpovídající Vašim představám i plánovanému rozpočtu.

Jsme připraveni splnit všechna Vaše přání. Kontaktujte nás.