Konferenční hotel Luna nabízí posezení v příjemném prostředí nekuřácké restaurace pro až 120 osob s dalšími 50 místy v odděleném restauračním salonku. Velká terasa s nádherným výhledem na rybník nabízí pohodlné sezení pro 60 hostů a terasa s výhledem na les 20 míst.

Restaurace hotelu Luna zajišťuje kompletní catering od snídaní podávaných formou švédského stolu, coffeebreaků přes nabídku klasických servírovaných jídel, jídel podávaných samoobslužným „bufetem“, až po rauty či grilování.

Zaměření restaurace

Zaměřujeme se zejména na oblíbená jídla z klasické české kuchyně. V naší široké nabídce si vyberou příznivci nejrůznějších druhů jídel i osoby s nejrůznějšími dietními omezeními.
Seznamte se s naší nabídkou nejpopulárnějších rautů.

Vegetariánská nabídka naší restaurace

Specialitou naší restaurace je široká nabídka vegetariánských jídel pro skupiny. Dokážeme tak nabídnout mnohem více než jen běžnou jednu bezmasou alternativu – plnohodnotné vegetariánské menu.

Nezávazně poptat akci >>>   Rezervovat ubytování >>>

Naši hosté si rádi večer užijí v hotelové restauraci. Provozní dobu pro firemní akce a večírky lze proto vždy předem dohodnout. Při příznivém počasí můžeme zajistit venkovní grilování s možností velice příjemného posezení u rybníka. Jak se můžete přesvědčit i na fotkách, základem pro naše vynikající jídla je práce profesionálních kuchařů v nové a moderně vybavené kuchyni.

Náš hotel a restaurace se specializuje zejména na firemní akce, konference a školení. Nejste-li hotelovým hostem, doporučujeme návštěvu restaurace předem telefonicky rezervovat na telefonu 569 738 800, aby se předešlo situaci, že například z důvodu péče o velkou skupinu Vás nedokážeme obsloužit v dostatečné rychlosti či že hotel může být z důvodu exkluzivity určité akce zcela uzavřen pro veřejnost.