Naše discgolfové hřiště slaví výročí – slavte s námi discgolfem zdarma

Discgolfové hřiště u hotelu LUNA slaví své první výročí. Během roku si discgolf vyzkoušel velký počet skupin. Pro někoho to bylo první seznámení s discgolfem, někdo ho hrál již opakovaně, ale všichni se při discgolfu skvěle bavili. Proto chceme tuto možnost nabídnout i Vám.

Discgolf se velmi podobá golfu, ale nehraje se s míčkem do jamek, ale se speciálními létajícími talíři do „košů“. Jde tedy o sport dynamický a zábavný, přitom však nepříliš fyzicky náročný a díky tomu vhodný pro široké spektrum účastníků. Vítězem se stává podobně jako u klasického golfu ten, kdo projde všechny „jamky“ s nejmenším počtem hodů. Discgolf je velice vhodný pro firemní akce, protože zapojí najednou velký počet účastníků (u jednoho koše může současně hrát bez problémů pět osob, tzn. celkem cca 45 hráčů najednou na discgolfovém hřišti). Hra trvá obvykle cca 90 minut při dvou kolech (jedno seznamovací/tréninkové a druhé počítané).

Zatímco teambuildingové agentury si za zajištění discgolfu běžně účtují částky kolem 400 Kč za osobu, my Vám nyní nabízíme discgolf pro nové akce probíhající do konce června 2016 zdarma!

Akce jaro 2016 – welcome drink zdarma pro akce na začátku týdne

Pro jaro 2016 jsme se rozhodli dále zvýhodnit akce, které probíhají ve stále žádanějších termínech na začátku týdne, tzn. akce probíhající z pondělí na úterý (či případně z neděle na pondělí, pokud má být zahrnut jeden volný den). Nabízíme pro nové objednávky v těchto dnech probíhajících akcí welcome drink se sklenkou sektu zdarma.

Protože volných termínů rychle ubývá, neváhejte a poptejte volné termíny právě teď.

Tyto speciální nabídky platí pouze pro nové poptávky skupin alespoň 25 osob na období do června 2016 a podmínkou pro jejich poskytnutí je uplatnění již hned v úvodní poptávce.

Nezávazně poptat akci >>>

Další informace: