Nevíte, kde zrealizovat Vaši konferenci, kongres, teambuilding či jinou firemní akci? Toto je jen několik důvodů, proč využít služeb kongresového hotelu Luna mezi Prahou a Brnem na Vysočině:

Nezávazně poptat akci >>>
  1. PŘÍJEMNÝ HOTEL: Nabízíme přes 170 lůžek v nekuřáckých hotelových pokojích s balkonem a možností variabilního uspořádání postelí jako samostatných či manželských. Pro větší akce zajistíme dalších 40 lůžek v chatkách patřících k hotelu či v nedalekém hotelu.
  2. UNIKÁTNÍ POLOHA A SKVĚLÁ DOSTUPNOST: Výhodná poloha uprostřed republiky, přitom nedaleko dálnice D1 u Ledče n. S. – necelou hodinu od Prahy a 75 minut od Brna. Díky tomu, že účastníci stráví méně času na cestě, můžete věnovat větší prostor vlastnímu obsahu Vaší akce.
  3. ZNAČNÉ ÚSPORY: Navíc ušetříte překvapivě hodně peněz ve srovnání s méně dostupnými hotely – když 100 účastníků ujede 70 km navíc a stráví zbytečnou hodinu na cestě navíc, jdou náklady do velkých desetitisíců. Dále u nás naleznete zdarma dostatek parkovacích míst, za která byste jinde často museli platit.
  4. KONFERENČNÍ PROSTORY: V našem konferenčním centru se nachází dvanáct konferenčních prostor, které se přizpůsobí i Vaší firemní akci (více o našich konferenčních místnostech). Hlavní kongresový sál Vysočina pojme při spojené variantě až 220 osob, další sál je cca do 100 osob a zbývající pak pro 8-60 účastníků. Prostory jsou přizpůsobeny pro školení a prezentace i svým technických vybavením (dataprojektory na stropě, elektrická plátna, ozvučení ve stropě v hlavním sále apod.). Do konferenčního sálu i do foyer může vjet automobil.
  5. RYCHLÝ INTERNET: Pokrytí celého hotelu Wifi zdarma je samozřejmostí. My nabízíme navíc rychlé internetové připojení 120/100 Mbit/s a možnost prioritizace klíčového provozu přednášejících, aby například mezinárodní videokonference nebyla zdržována účastníky stahujícími online videa. Kromě bezdrátové síti nabízíme v konferenční místnosti i na pokojích pevné datové zásuvky.
  6. WELLNESS A SPORT: Krytý bazén, sauny, whirlpool, discgolfové hřiště i dva venkovní multifunkční tenisové kurty s umělým povrchem a osvětlením a další možnosti nabízí relaxaci i odreagování nutné pro dosažení optimálních výsledků Vaší akce. Jen pár km daleko je speciální offroadová dráha pro čtyřkolky.
  7. PROSTŘEDÍ: Krásné místo na břehu rybníka uprostřed lesů na úpatí nejvyššího vrcholu Havlíčkobrodska se zdravým vzduchem s výjimečnými možnostmi nejen pro outdoorový teambuilding, včetně možnosti celý areál uzavřít pro veřejnost.
  8. RESTAURACE: Výborná jídla od našich kuchařů ocení všichni účastníci Vaší akce. Jejich požadavkům též přizpůsobíme provozní dobu restaurace. Kromě hlavní restaurace nabízíme i posezení v restauračním salonku, na dvou samostatných terasách, zastřešeném prostoru pod terasou či na krytém posezení u rybníka. Nabízíme tak možnost grilování (včetně prasete či krůt) i oddělení vícero skupin.
  9. SPOKOJENÍ KLIENTI: Vždy se snažíme hledat i neobvyklé cesty pro spokojenost našich hostů a dosažení cílů jejich akcí.
  10. ZAJÍMAVÉ PODMÍNKY: U nás naleznete vždy individuální přístup a rozumné ceny.
Nezávazně poptat akci >>>

Není podstatné, který z uvedených důvodů je pro Vás ten rozhodující. Klíčové je, že uděláme maximum pro úspěch Vaší akce. Kontaktujte nás pro zpracování nezávazné nabídky pro Vaši akci.


Co nabízíme pro Vaši firemní akci či teambuilding?

Zajímá Vás, čím se odlišujeme?

Konferenční hotel na Vysočině: Hotel Luna v krásné lokalitě u Ledče nad Sázavou, a přitom nedaleko dálnice D1, je svými dispozicemi ideální pro pořádání firemních akcí jako jsou semináře, teambuilding, podnikové školení, menší kongresy apod. Jeho kapacita 67 pokojů s více než 170 lůžky včetně přistýlek a 10 chatiček se 40 lůžky. Máme pohodlné a samostatné postele – u nás se Vám nestane, aby se dva účastníci museli „tulit“ na malé manželské posteli. Prohlédněte si informace o ubytování.

Konferenční sály: Doporučujeme vyhnout se hotelům, které nemají konferenční prostory oddělené od restauračních a nabízí tak uspořádání firemních akcí ve své hotelové restauraci. Jak nám naši klienti s takovouto zkušeností potvrzují, není to dobré – zejména v době příprav coffeebreaků či oběda se z přilehlé kuchyně ozývají zvuky, linou vůně či se dokonce postupně prostírá. To všechno samozřejmě kazí koncentraci účastníků a snižuje efekt celé firemní akce, a to nejen při seminářích či školeních.
Konferenční hotel Luna je proto vybaven samostatným konferenčním centrem, které se skládá z devíti samostatných konferenčních místností. Hlavní konferenční sál je při spojené variantě určen pro 160 až cca 220 osob dle uspořádání, druhý největší od 60 do 100 osob, střední konferenční místnosti jsou pak určeny podle uspořádání pro 30 osob až 70 osob. Menší jednací prostory jsou pak cca pro 8-15 osob. Zde můžete získat bližší informace o konferenčních prostorech.

Cenově zajímavé služby: Konferenční hotel Luna nabízí vše k úspěšnému průběhu Vašeho školení, teambuildingu či jiné firemní akce, a to za velmi přijatelné ceny. K základním předpokladům samozřejmě patří zajištění plného pohodlí pro všechny účastníky (pokoje s koupelnou, WC a balkonem, krytý bazén, wellness centrum, tělocvična, rybník apod.). Konferenční centrum s mnoha sály, které se Vaší akci přizpůsobí, a samozřejmě skvělá jídla z naší restaurace. Rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Nezávazně poptat akci >>>