Hotel Luna se díky své kapacitě přes 180 lůžek a celkové kapacitě všech sálů přes 350 osob hodí i pro pořádání konferencí, menších kongresů a obdobných významných akcí. Hlavní kongresový sál je určen až pro cca 220 osob v divadelním uspořádání. Díky mnoha dalším jednacím sálům a salonkům lze velmi dobře do programu zahrnout volitelné workshopy, do kterých se účastníci rozdělí.

Velkou výhodou kongresového hotelu Luna, kterou oceňují účastníci akcí z celé republiky, je jeho poloha na Vysočině – ve středu České republiky s výbornou dostupností z dálnice D1. Přitom v krásném a klidném prostředí na břehu rybníka.

Doprovodné akce konferencí a kongresů
Kongresy bývají často spojené s doprovodnými akcemi jako jsou kontraktační výstavy či firemní prezentace. Díky řadě kongresových místností je možné se variabilně přizpůsobit potřebám právě té Vaší akce. Časté bývá například využití jedné či několika konferenčních místností pro účely výstavy, prezentace firem, vjezdu automobilu nebo vystavení jiných rozměrných a velkých strojů či předmětů. Ve zbytku prostor pak může nerušeně probíhat vlastní kongres.

Naše kongresové prostory mají zastínitelné denní osvětlení, klimatizaci, drátové i bezdrátové (Wifi) připojení k internetu zdarma s možností dovybavení další potřebnou konferenční technikou.

Rádi Vám zpracujeme individuální nabídku pro získání detailní představy o možnostech hotelu Luna pro úspěšný průběh právě Vašeho kongresu či obdobné akce. Prosíme kontaktujte nás.

Nezávazně poptat akci >>>