Konferenční hotel Luna je oblíbeným místem pro konání firemních akcí, školení, seminářů a dalších akcí. Jednou z jeho mnoha výhod je výborná dostupnost téměř v přesném geografickém středu ČR – z Prahy trvá cesta méně než hodinu, z Brna pod 75 minut. Je tak skvělou lokalitou pro všechny firmy s pobočkami po celé ČR – nehrozí zbytečné averze proti případnému centrismu podle sídla firmy, které mohou narušovat bezproblémový průběh akce.

V uplynulých letech nás tak například navštívili hosté ze stovek různých společností, ze kterých vybíráme například Allianz pojišťovna, AutoCont, Barum Continental, Bosch, BRAMAC, Čedok, Česká pojišťovna, Česká spořitelna, Česká televize, ČEZ, ČSOB Pojišťovna, Drogerie TETA, EUROVIA, Fiat ČR – IVECO, FOKUS optik, Henkel ČR, Kofola, LIDL, Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Nestlé Česko, Partners, Penny Market, Poděbradka, Siemens, UPC, Volvo.

Využijte odkazy níže pro získání detailní představy o možnostech hotelu Luna pro úspěšný průběh právě toho Vašeho firemního školení, teambuildingu či jiné firemní akce.

Nezávazně poptat akci >>>


Další informace:

Uděláme maximum pro úspěch Vaší akce. Kontaktujte nás pro zpracování nezávazné nabídky pro Vaši akci.