Ještě nemáte naplánovaný firemní večírek? Zatlačte na svého šéfa, ať se konečně začne něco připravovat. Již je nevyšší čas a volných termínů v prosinci je málo a i povánoční termíny v lednu a únoru se rychle plní.

Večírky si mohou účastníci nejlépe užít, když vyjedou ven a nemusí spěchat domů či řešit odvoz. Konferenční hotel Luna proto nabízí možnost výhodných balíčků pro firemní večírky s ubytováním a rautem. Případně nabízíme i možnost nápojových balíčků umožňujících neomezenou konzumaci nealkoholických a případně i vybraných alkoholických nápojů. V rámci balíčku je obsažen i půldenní pronájem konferenčních prostor pro možnost uspořádání miniškolení či teambuildingu, což zajisté ocení účetní společnosti.

Hotel Luna má výhodnou polohu uprostřed republiky (hodinu od Prahy a 75 minut od Brna), což je ideální nejen pro firmy s mnoha pobočkami z celé ČR a případně i Slovenska.

A pokud se večírek z jakýchkoliv důvodů nestihne ještě letos, nabízíme možnost zvýhodněných balíčků až do konce února 2015.
Navštivte naši speciální nabídku balíčků na firemní večírky.

Získejte navíc až 6000 Kč

Doporučte náš hotel pro pořádání firemního večírku a získejte až 6000 Kč třeba na vánoční dárky jako odměnu za zprostředkování. Odměnu můžete inkasovat i vícenásobně, a to se vyplatí. Nezapomeňte sdílet tuto možnost s přáteli např. přes Facebook.

Jak to funguje?
Tomu, kdo nás doporučí pro uspořádání firemního večírku v období do února 2015, po proběhlé a uhrazené akci vyplatíme 1500 Kč u akce pro nejméně 30 osob, 3000 Kč u akce nad 50 osob, 4500 Kč u akce nad 75 osob a 6000 Kč přes 100 osob. Výše Vaší odměny záleží jen na Vás, proto tuto možnost nezapomeňte sdílet, ať získáte více akcí. Výplata probíhá na základě vystavené faktury u OSVČ či na dohodu o provedení práce po proběhnutí a uhrazení akce.

POZOR: Upozorněte nás předem emailem na hotelluna@hotelluna.cz (či případně telefonicky na 569 738 800), komu nás doporučujete, abychom věděli, že zájemce je doporučen Vámi (každá akce může být doporučena jen jednou osobou, získanou odměnu si však samozřejmě můžete rozdělit s dalšími). Pokud budete doporučovat akci ve Vaší organizaci, pak je vhodné ověřit, zda Vaše interní pravidla nevylučují možnost získání takovéto odměny od dodavatele.